Львівський суд заборонив партію ексміністра Клименка

Позов подано Міністерством юстиції.

Восьмий апеляційний суд Львова 5 липня заборонив діяльність партії «Щаслива Україна», яку створив ексміністр доходів і зборів Олександр Клименко. Про це повідомляє Рух чесно з посиланням на Службу безпеки України, яка у справі є третьою стороною. Позов подано Міністерством юстиції.

«Щаслива Україна» — це політичний проєкт ексміністра доходів і зборів уряду Віктора Януковича, держзрадника Клименка, який втік в росію. За кілька днів до рішення суду партію перейменували — раніше вона називалася «Успішна Україна». Молодіжне крило цієї політичної сили очолювала державна зрадниця, проросійська журналістка Олеся Мєдвєдєва»,  — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що правоохоронці підозрювали Клименка не лише в держзраді, а й у створенні конвертаційних центрів, тобто в корупції. 

«Це все говорить про те, що наша держава потребує якісної реформи правоохоронної системи і надання більше повноважень та можливостей для антикорупційних органів. Бо навіть у таких гучних справах органи, які за законом мають бути незалежними, не можуть діяти на повну. Мало заборонити проросійську партію — уся система має реформуватися і працювати для того, щоб держзрадники і корупціонери були притягнуті до відповідальності», — наголосила лідерка руху Чесно Віта Думанська.

Нагадаємо, суд уже заборонив діяльність партій ОПЗЖ, «Опозиційний блок», «Партії Шарія», «НАШІ», «Блок Володимира Сальдо», «Соціалістичної партії України», партії «Держава», «Соціалісти», «Справедливість та розвиток», «Лівої опозиції», «Союз лівих сил» та «Русь єдина».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.