П’ять кілограмів щастя. У львівському пологовому народилася дівчинка-богатирка

Дівчинку назвали Діаною.

У пологовому будинку №1 Третього медичного об’єднання Львова народилася дівчинка-богатирка, вага якої при народженні становила 5 150 грамів, йдеться у повідомленні Третє ТМО.

У сім’ї це вже п’ята дитина. У жінки це були фізіологічні пологи, які приймала лікар акушер-гінекологиня Соломія Левицька.

За словами лікарки, коли плід має таку вагу, то у більшості випадків жінок оперують, проте у цьому випадку за оглядом визначили, що жінка зможе народити самостійно.

Попередні дітки у Галини були теж великі: третій хлопчик народився з вагою 5 кг, а четверта дитина – 4 600 г. П’ята дитина народилася здоровою, із вагою 5 150 г. і відразу була з мамою у палаті.

Як зазначила породілля, для родини п’ята дитина – сюрприз.

«Ми з чоловіком вже не сподівалися на 5-ту дитину, але сталось по-іншому. Мої діти дуже чекали народження сестрички, постійно цілували живіт. Старшій донечці 18 років і вона доглядає за меншими дітьми поки я тут», – каже мама Галина.

Загалом, у пологових будинках Третього медоб’єднання Львова за час повномасштабної війни народилося понад 1200 немовлят.

Нагадаємо, що уУ Львівському обласному клінічному перинатальному центрі виходили хлопчика, що народився на 25 тижні вагітності глибоко недоношеним у критичному стані. Його зріст був 34 см, а вага 700 грамів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.