У Львові оштрафували майже 100 тисяч водіїв через неналежне паркування: кожен третій – з інших областей

–>

Як поінформував начальник управління безпеки ЛМР Максим Смілевський, у Львові впродовж січня-червня інспектори з паркування оштрафували 99 тис. 459 водіїв на загальну суму 36 млн 517 тис. грн.

Мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн. Якщо ж водій-порушник не сплачує штраф впродовж 10 днів, то сума подвоюється. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Так, через порушення правил стоянки, на арешт-майданчик евакуювали 1 456 автомобілів. Аби повернути своє авто, власник повинен сплатити 2 тис. 234 грн за послуги евакуатора, ще 140 грн коштує одна доба зберігання авто на майданчику.

За інформацією управління безпеки ЛМР, найчастіше до відповідальності притягали автовласників з реєстрацією машин у Львівській області – 65% від загальної кількості порушників. Ще 33% – з реєстрацією в інших областях України та близько 2% – з іноземною реєстрацією.

Львівська міська рада вкотре закликає водіїв не паркувати свої авто з порушенням правил дорожнього руху, зокрема, під знаком «зупинка заборонена», «стоянка заборонена», на перехрестях. Хаотичне паркування ускладнює дорожній рух, а також, в умовах воєнного стану, проїзд спецтранспорту, який забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним силам України.

Як у Львові збільшують штрафи за неправильне паркування автомобілів

 

У Львові за добу водіям виписали майже 600 штрафів

Евакуація автомобілів від вокзалу: 40 великих автобусів циклічно вивозять людей

У Львові з перехрестя вулиць Городоцька-Чернівецька забрали покинуті автомобілі

 Залізничний вокзал у Львові закрили для приватного автотранспорту і таксі

Евакуатори забиратимуть у Львові автомобілі ще з чотирьох вулиць (перелік)

Львів за 5, 6 млн грн купив програму Інспектор для контролю за паркуванням

У Львові контролерів у громадському транспорті впізнають за фірменим одягом

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.