Чому росія завдає кривди іншим. Велика розмова з Борисом Ґудзяком

Медіа-хаб «Твоє місто» проводить відеопроект talk-формату, де обговорюють важливі суспільні питання всеукраїнської ваги.

У відомому трактаті Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату» митрополит дав практичні поради, зокрема про те, що українці мають зміцнювати свою єдність.

Читайте також: «Акценти Твого Міста». Як війна змінила українців

В програмі «Акценти Твого Міста» соціолог Олексій Антипович стверджує, що у час війни українці надзвичайно згуртувалися, почули свою спільність з землею, на якій живуть, і почали називати Україну своєю державою. Ще рік тому лише 8 з 10 українців ідентифікували себе насамперед громадянами України, сьогодні таких 10 з 10. 

«Ми з початком війни стали єдині як громадяни України, і це найбільш відчутний ривок. Українець зрозумів, що це його держава, а іншої не буде – іншої він не хоче», – сказав він.

Про те, наскільки актуальні зараз поради Андрея Шептицького, про цінності західного світу, чому Папа Франциск, як видається багатьом українцям, демонструє мало підтримки Україні, чи є Московський патріархат духовною християнською громадою та чи буде наступне покоління ходити до церкви – говоритимемо у щотижневій програмі «Акценти Твого Міста» у четвер, 7 липня, з постійним ведучим Андрієм Сайчуком.

Гостем програми стане архиєпископ-митрополит Філадельфійської Архиєпархії, Президент Українського католицького університету, владика Борис Ґудзяк.

Початок програми – о 20.00 у четвер, 7 липня. 

Зазначимо, що «Акценти Твого Міста» виходять щочетверга о 20.00 наживо у студії Tvoemisto.tv. Програму можна переглядати на сторінці медіа-хабу у Facebook та на каналі у YouTube. До розмови запрошуємо і нашу аудиторію. Долучитись можна, залишивши коментар чи приватне повідомлення у Facebook або в коментарях на YouTube-каналі.

Нагадаємо, що у попередньому випуску програми «Акценти Твого Міста» говорили про те, як війна змінила українців і чи змінилися наші цінності за чотири місяці повномасштабного вторгнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.