Наступну ділянку вулиці Шевченка у Львові планують відкрити до кінця літа

Станом на зараз тут уже на 90% облаштували усі інженерні мережі, і тільки на 5% – проїзна частина та трамвайна колія.

Ремонт наступної ділянки вулиці Шевченка у Львові – на відрізку від вул. Юнаківа до вул. Яцкова – планують завершити до кінця літа, якщо війна не внесе свої корективи. Станом на зараз тут уже на 90% облаштували усі інженерні мережі. Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

«З 16 червня підрядник взяв у роботу ділянку від вул. Юнаківа до вул. Яцкова. На цьому відрізку вже на 90% виконали роботи з облаштування інженерних мереж і на 5% роботи з облаштування проїзної частини та трамвайної колії», – йдеться в повідомленні.

За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Миколи Власюка, вартість робіт не змінилася, попри ріст цін. Підрядник працює відповідно до затвердженого кошторису.

Нагадаємо, що від початку воєнного стану в Україні усі підрядні організації призупинили виконання будівельних робіт, реконструкцій, капремонтів, які мали продовжитися, розпочатися чи завершитися на різних вулицях Львова. Однак на початку травня підрядник вирішив відновити ремонт вул. Шевченка. Там зроблено було вже 80% із запланованого у третьому етапі реконструкції вул. Шевченка – на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Їх проводить ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Попередні два етапи реконструкції цієї вулиці завершили, роботи на ділянці від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого виконали за 58,8 млн грн, а першу частину реконструкції вулиці Шевченка, квазі-кільце на Залізничній та Левандівській, відкрили 13 серпня 2020 року. Цю ділянку відремонтували за майже 90 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.