Зеленський назвав умови припинення бойових дій до кінця року

Серед умов – об’єднані українці, потужна зброя та вдача.

Президент Володимир Зеленський вважає, що військові дії з росією можуть закінчитися до кінця 2022 року за низки умов. Зокрема, це об’єднані українці, потужна зброя та вдача. Про це він сказав в інтерв’ю CNN, пише УП.

«Якщо наша держава буде об'єднаною, такою, як зараз, якщо потужна зброя буде йти від наших партнерів нам вчасно, і якщо вдача та Бог будуть на нашому боці, то ми зможемо багато речей зробити до кінця цього року. Я впевнений, можемо завершити військову частину цієї війни. Бо якщо ми будемо міцними, як я сказав, то ми можемо прийти до того моменту, коли Росії доведеться вже сісти за стіл перемовин», – сказав Зеленський.

З його слів, російська федерація бачитиме продовження об'єднання світу навколо України, міцність нашої країни та перемогу українців на тих чи інших напрямках чи в операціях.

Раніше глава держави також повідомляв, що зброя від західних партнерів для України нарешті потужно запрацювала на лінії фронту. Захисники завдають відчутних ударів по складах та важливих логістичних точках окупантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.