На території лікарні на Навроцького планують створити модульний діагностичний центр

Тимчасовий центр складатиметься з кількох споруд.

У Львові на території лікарні Святого Луки, що на вул. Навроцького, 23, яка донедавна мала назву 8-ма міська клінічна лікарня, планують створити модульний діагностично-лікувальний центр для надання ургентної допомоги. Відповідне рішення сьогодні, 8 липня, прийняв виконавчий комітет Львівської міськради.

Це буде буде мобільний діагностичний центр, який складатиметься з кількох споруд, зокрема з набору лікарняних, технічних і санітарно-побутових приміщень, призначених для надання соціальних та медичних послуг.

Читайте також: На будівництво реабілітаційного центру «Незламні» у Львові зібрали понад 2 мільйони євро від донорів

«Йдеться про спільний проєкт з GAZ. Мова йде про допомогу у наданні ургентної медичної допомоги, що сьогодні є гостро критичним з точки зору функціонування медицини у нашій державі», – зазначив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

 

Водночас деталей стосовно діагностично-лікувального центру в лікарні Святого Луки наразі не коментують. 

Нагадаємо, що у Львові з'явиться зовнішній ліфт у будівлі головного корпусу КНП «1 територіальне медичне об’єднання». Йдеться про зовнішню прибудову ліфта до лікарні, що на вул. Миколайчука, 9. Паспорт кольорового опорядження фасаду мають ще розробити, а схему благоустрою території  погодити в управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР. 

Софія Шавранська

Візуазілації ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.