У львівському модульному містечку одружилася пара з Лисичанська. Фото

Андрій разом із Тетяною та сином евакуювались до Львова ще у березні.

У модульному містечку, що у Стрийському парку, одружилися Тетяна та Андрій, які через війну переїхали з Лисичанська до Львова. Пара вже виховує восьмирічного сина Дмитра і разом уже 10 років.Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Тетяна та Андрій кажуть, що усе не знаходили гарного моменту, щоб офіційно одружитися. І саме Львів, додають вони, здався їм якнайкращим місцем для весілля.

«Якось ми просто прогулювались вулицями і зрозуміли, що Львів – романтичне, гарне, дружнє і дуже рідне нам місто. Цього ж дня ми вирішили одружитися», – говорить чоловік.

Андрій разом із Тетяною та сином евакуювались до Львова ще у березні. Тут зараз також мешкають усі їхні родичі. А це аж 14 людей. Що зараз з їньоюх домівкою у Лисичанську, подружжя не знає. Останні новини отримували вони з рідного міста ще на початку травня. Відомо лише те, що росіяни вщент зруйнували школу, яка розташована поряд з будинком.

Нагадаємо, що у лікарні Святого Луки одружились Наталя та Ігор з Донеччини. Жінка після других пологів втратила зір і два останні роки взагалі нічого не бачила, тож медики саме львівської лікарні повернули їй можливість бачити знову. Церемонію одруження, що відбулася поблизу медзакладу, провів директор Василь Трунквальтер. Також у медзакладі Першого ТМО Львова одружилася пара із Лисичанська – Віктор із Оксаною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.