У Львові переселенці навчаються десяти професій і влаштовуються на роботу за новим фахом

–>

200 внутрішніх переселенців отримали сертифікати про проходження професійних курсів.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

Упродовж квітня-червня у закладах професійної (професійно-технічної) освіти для внутрішньо переміщених  осіб проводилися навчальні курси із здобуття навичок з професій «швачка, кравець», «взуттєвик», «продавець-касир», «піцайоли», «пекар», «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «маляр» і «столяр». Навчання відбувались у 8 закладах освіти: Міжрегіональному центрі ПТО художнього моделювання та дизайну, Львівському ВПУ побутового обслуговування, Міжрегіональному ВПУ автомобільного транспорту та будівництва, Львівському ВПУ  торгівлі та сфери послуг, Львівському ВПУ харчових технологій, Львівському ВПУ технологій та сервісу, Львівському ВПУ комп’ютерних технологій та будівництва, Львівському вищому професійному політехнічному училищі.

Загалом курси пройшли 200 внутрішніх переселенців. Всі вони отримали сертифікати про проходження професійних курсів. Більшість людей після курсів вже знайшли собі роботу.

З огляду на актуальність та потребу у доборі кадрів на ринку праці на серпень планується проведення курсів з 10 професій орієнтовно для 150 осіб (оголошення про набір буде опубліковано згодом).

Проведення таких навчальних курсів відбувається за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Єаропейського Союзу.

Львів пропонує 1500 вакансій для біженців: які і куди звертатися (відео)

Працевлаштування переселенців на Львівщині: де і ким працюють

Як знайти роботу у Львові

926 фірм і компаній Львівщини повідомили про 4,3 тис. вільних робочих місць: ТОР-10

Заробітна плата понад 20 тис грн: кому пропонують на Львівщині

Кожен найманий працівник, кожен ФОП, у яких війна забрала роботу, отримає 6,5 тис гривень, – 

прем’єр-міністр

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.