На кордоні Україна-Білорусь ЗСУ мінують небезпечні напрямки та облаштовують інженерні загородження

–>

Щодня українські оборонці виконують комплекс заходів з поліпшення інженерного обладнання оборонних позицій у північній операційній зоні.

Про це повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, який здійснив робочу поїздку у північну операційну зону, де тривають заходи з підсилення оборони Ураїни, пише Dailylviv.com.

Як зазначає відділ зв’язків з громадскісю ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав позиції військовослужбовців Збройних Сил України та прикордонників, які стали міцним “щитом”, щоб не дати противнику жодного шансу повторити наступ з півночі.

Він також поспілкувався з військовослужбовцями безпосередньо на позиціях, ознайомився з умовами їх служби, оцінив рівень оборони та обговорив тактичні плани захисту.

– На даний час ситуація повністю контролюється військовими частинами Збройних Сил України, підрозділами Державної прикордонної служби, підрозділами інших військових формувань та правоохоронних органів. Щодня наші оборонці виконують комплекс заходів щодо покращення інженерного обладнання оборонних позицій, – запевнив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як повідомив командувач, зараз тривають заходи з мінування небезпечних напрямків та облаштування інженерних загороджень.

Підрозділи Державної прикордонної служби України здійснюють заходи щодо укріплення державного кордону України на всіх небезпечних та загрозливих напрямках.

За його словами, робота триває як в штабах та органах військового управління, де досвідчені бойові генерали щодня виконують завдання щодо підсилення нашої оборони на всіх напрямках. Безпосередньо на місцях командири бригад, батальйонів, рот та взводів вміло керують підлеглим особовим складом.

– Ця робота засвідчує сумлінне та правильне ставлення до ситуації всіх військовослужбовців. Все це дає нам впевненість у тому, що оборона буде стійкою та непрохідною для противника, – наголосив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України.

На Львівщині СБУ заблокувала канал незаконного перетину кордону призовниками

Прибули пілоти з рф: на 5 аеродромах Білорусі почалися тренування з десантування

Понад мільйон військовослужбовців боронить країну – Резніков

У Білорусі на військовому аеродромі побільшало ЗРК С-400, БМП і танків

У небі над морем і суходолом збито два повітряні об’єкти

На Бахмутському напрямку росіяни обстріляли Нью-Йорк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.