Резніков сказав, чому Україні не допоможе ізраїльський «залізний купол»

Українські воїни збивають досить велику кількість російських ракет та авіацію.

Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що українські бійці збивають досить велику кількість російських ракет та авіацію, проте захист неба треба суттєво посилювати. Про це повідомили у міністерстві.

«У нас, в України, і сьогодні вже є захист нашого неба. Він не ідеальний, але повірте, ми досить велику кількість ракет збиваємо, які летять. Ворожі літаки в нашому небі вже не літають, бо бояться і знають, що ми їх збиваємо. Вони використовують старі ракети Х-22, Х-55 й інші. Агресор стріляє ними з території росії, з території білорусі, з акваторії Чорного та навіть Каспійського морів, з тимчасово окупованого українського Криму», – каже Резніков.

З його слів, ворог боїться наблизитися, оскільки Повітряні сили працюють дуже професійно, крім того, бійці всіх видів, родів і сил ЗСУ та інших складових майстерно застосовують ПЗРК.

Очільник Міноборони пояснив, що для більш ефективної оборони Україні потрібно розвивати свою систему ППО/ПРО. Відомий «залізний купол», який захищає Ізраїль, хоча й не на 100%, нашій країні не допоможе.

«Всі ми знаємо назву «залізний купол», але навіть він не захищає на 100%. Мало того, я був в Ізраїлі, спілкувався з їх виробниками, підприємствами державними. «Залізний купол» зроблений проти повільних на низьких висотах з легким ураженням ракет, зроблених по суті в гаражах. Від крилатих та балістичних ракет «залізний купол» не захищає. Там є інша система ППО, які розвивається і в самому Ізраїлі і є в Чехії, і США. Тому нам потрібно розвивати свою систему ППО/ПРО, або отримувати, в тому числі, від наших партнерів», – сказав Міністр оборони України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна хотіла придбати систему оборони в Ізраїлю. Тоді військовий говорив, що Україні потрібна система, яка здатна знищувати ракети більшої дальності. 

Також зазначимо, що Tvoemisto.tv дізналося, які види ракет застосовує росія і чому не всі з них вдається збити. Детальніше про це читайте у матеріалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.