Стаканчики замість паперу: на залізнчному вокзалі у Львові волонтери розпочали збір вторсировини

–>

Команда волонтерів «Медико-психологічної допомоги», які від початку повномасштабної війни, допомагають внутрішньо переміщеним особам на залізничному вокзалі у Львові, започаткувала ще один проєкт. Йдеться про «Ековолонтерство».

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Окрім допомоги переселенцям, які щодня прибувають на Львівщину, волонтери допомагають в екологічному плані – збирають та сортують сміття.

Проєкт має три основні напрями роботи. Це збір та переробка органічних відходів, пластику та макулатури. Ініціативу успішно реалізовують упродовж останніх трьох місяців.

Увесь папір віддають на вторинну переробку. Навіть налагодили співпрацю з місцевою компанією «ЛАТА ПП», яка зголосилась переробляти зібраний папір. Унаслідок цієї переробки волонтери отримують паперові стаканчики.

Разом з тим від гуманітарної допомоги, яку надають переселенцям на вокзалі, залишається багато інших, придатних для переробки речей. Це стосується й пластику. Тож волонтери додатково шукають компанії, які готові допомогти з його переробкою.

Охочі долучитися до доброї справи, пишіть на електронну адресу волонтерів «Медико-психологічної допомоги» – medpsysocial.aid@gmail.com.

ЛМР просить мешканців утилізовувати органіку без пакетів та залишків іншого сміття

У Львові на Пластовій вироблятимуть 100 тонн органіки за один день

У Львові компостують харчові й садові відходи

Державна інспекція архітектури та містобудування видала дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

П’ять компаній зголосилися будувати у Львові сміттєпереробний комплекс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.