Зеленський дав президентську стипендію спортсмену з команди прессекретаря Путіна

–>

Віцепрезидент федерації фігурного катання України Віктор Петренко вкотре «засвітився» на льодовому шоу дружини пресскеретаря Путіна, але отримує державну стипендію в Україні у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Віцепрезидент федерації фігурного катання України, олімпійський чемпіон Олімпіади-92 в Альбервілі Віктор Петренко взяв участь у нещодавньому льодовому шоу Тетяни Навки, дружини прессекретаря Путіна Дмітрія Пєскова. Шоу відбулося 8 липня у Сочі. Про це повідомив сайт tribuna.com, пише Dailylviv.com.

Петренко й до січня цього року включно брав участь у постановках Навки і пишався цим у своїх соцмережах.

Вітав Тетяну з днем народження, а російських фігуристів – із медалями.

Після повномасштабного вторгнення РФ на територію України Петренко опублікував пост, який складається із чотирьох слів: «Нет войне. No war». У його обов’язки входить координація міжнародної діяльності української федерації.

Станом на 24 лютого він перебував в Україні, а менше, ніж два тижні тому Петренко отримав стипендію Президента України як олімпійський чемпіон. Відповідний указ 28 червня підписав Володимир Зеленський: “Призначити державну стипендію Петренку Віктору Васильовичу — чемпіону ХVІ зимових Олімпійських ігор з фігурного катання на ковзанах, у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб”.

При цьому Міністерство молоді та спорту разом з УФФК виключили зі збірної Анастасію Шаботову за проросійські лайки в інстаграмі.

Українська федерація фігурного катання сьогодні вилучила зі свого сайту інформацію про членство Віктора Петренка в президії організації.

Олімпійський чемпіон Петренко є другим віце-президентом УФФК.

Усі футбольні команди Росії відсторонили від участі у всіх міжнародних турнірах

МОК відкликав всі змагання у Росії і Білорусі, а МОА спустила прапори цих країн з флагштоків

США хочуть перевірки зв’язків Єрмака з Кремлем: реакція речника МЗС України

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, – дослідження Reuters

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.