На Дрогобиччину переїхали 14 підприємств: на чому спеціалізуються

–>

14 підприємств уже перемістили свої виробничі потужності на Дрогобиччину у межах реалізації програми евакуації виробничих потужностей підприємств із зон бойових дій на більш безпечні території.

Про це Dailylviv.com поінформували у Дрогобицькій райдержадміністрації.

Як повідомляють у відділі економіки та агропромислового розвитку Дрогобицької РВА, найбільше підприємств релокувалося з Харкова та Києва, а свої нові місця розміщення у районі обрали здебільшого у Бориславській громаді – 4, Дрогобицькій – 8, Меденицькій -2.

Підприємства спеціалізуються в різних галузях, а саме харчова, металообробка, торгівля, сільське господарство, машинобудування, деревообробна.

«Іде процес облаштування виробничих площ та нарощення виробничий потужностей. На підприємствах на цьому етапі більшість працівників працює, які переїхали разом з ними, але в подальшому при розширенні потужностей виробництва буде потреба в нових працівниках та відповідно створення нових робочих місць», – зазначив перший заступник начальника Дрогобицької РВА Роман Шлярп.

На релокованих підприємствах працює вже і понад 45 осіб з числа місцевих мешканців. Перед підприємцями постали нові виклики – пошук необхідних виробничих площ, напрацювання нової логістики, зростання цін на сировину, але дані моменти вирішуються і іде процес налагодження виробничого процесу.

Харківська фабрика Т Престиж почала випуск продукції у Дрогобичі

120 корів з лінії фронту вивезли у Дрогобич

До Львова переїхало підприємство з виробництва шоломів (відео)

На Львівщині почали шити розвантажувальні жилети для військових

Почалися ракетні обстріли за 1,5 -2 км від нашого цеху: на Львівщину переїхав виробник натуральної кави

На Львівщину переїжджає один з найбільших в Україні виробник матраців

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.