Щоб не потрапити на війну, російські військові ламають свою бойову техніку, – розвідка

Упродовж тижня розукомплектували та вивели з ладу 17 БТР-82А та 9 командно-штабних машин К1Ш1.

Щоб не потрапити на війну, російські військові виводять з ладу свою бойову техніку. Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони України.

У військових частинах, які дислокуються поблизу державного кордону з Україною, напередодні відправки до зони бойових дій окупанти виводять техніку з ладу, аби залишитися на території рф.

За даними розвідки, військовослужбовці 103 мотострілецького полку, що входить до складу 150 мотострілецької дивізії, лише упродовж тижня розукомплектували та вивели з ладу 17 БТР-82А та 9 командно-штабних машин К1Ш1. Ця техніка вже була готова до завантаження на залізничні платформи.

«Виведення з ладу військової техніки у підрозділах, які командування планує відправити в зону активних бойових дій, набуває масового характеру. Командувач південного військового округу звернувся до ФСБ країни-окупанта з проханням посилити нагляд за технікою та спостереження за окупантами яких відправлятимуть на війну в Україну», – йдеться у повідомленні розвідників.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський вважає, що військові дії з росією можуть закінчитися до кінця 2022 року за низки умов. Зокрема, це об’єднані українці, потужна зброя та вдача.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.