Гарячу воду подали не у всі будинки Львова: скільки помешкань в очікуванні

–>

Після завершення гідравлічних випробувань, тепловики Львова відновили подачу гарячої води до 1259 будинків – це 370 будинків, які обслуговує ЛКП «Залізничнетеплоенерго», і 889 будинків, яким подає воду ЛМКП «Львівтеплоенерго». Поки без гарячої води залишаються 212 будинків. Причина відсутності – ремонтні роботи на теплових мережах і теплопостачальному обладнанню.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Станом на сьогодні Залізничнетеплоенерго подає гарячу воду до усіх своїх споживачів – це 370 будинків. Львівтеплоенерго подає гарячу воду до 889 житлових будинків. Однак, у зв’язку з ремонтними роботами на теплових мережах, в котельнях і ЦТП, без гарячої води ще залишається приблизно 14% будинків. Це в основному Сихів і Франківський району міста. До кінця цього місця гаряче водопостачання їм буде відновлено», – повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», через ремонтні роботи поки подачу гарячої води не відновлено до 3 будинків у Галицькому районі, 11 у Личаківському, 75 на Сихові і 123 у Франківському районі міста.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

Завтра низку вулиць у Львові відімкнуть від газу. Адреси

У Львові збільшили вартість евакуації автомобіля-штрафника

Кому з львів’ян відзавтра більше не доведеться гріти воду у баняках: адреси

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.