Майже половина шкіл та садочків на Київщині не мають укриттів

У частині закладів відсутні приміщення, які можна використати як сховища.

На Київщині під час перевірки укриттів у закладах освіти виявили, що майже половина шкіл і дитячих садочків не мають приміщень, які можна використовувати як сховища. Про це повідомляють у Київській обласній військовій адміністрації. 

Наразі у пристоличному регіоні вже перевірили 322 дитсадки на наявність захисних споруд. Із них 162 мають облаштовані укриття. Ще у 108 – відсутні приміщення, що можуть використовуватися як сховища. У решті закладів тривають роботи з облаштування укриттів.

Крім того, в області перевірили 443 школи. На сьогодні укриття готові до використання у 240 закладах загальної середньої освіти. У 137 наразі тривають роботи з облаштування. Разом з тим, у частині шкіл відсутні будь-які приміщення, які можна переобладнати під укриття. Так, органи місцевого самоврядування розглядають можливість підвезення учнів цих закладів до найближчих шкіл з обладнаними сховищами.

Додамо, що перевірки освітніх закладів області триватимуть впродовж липня. Фінальний звіт щодо готовності шкіл до офлайн-навчання заслухають в серпні на засіданні Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, у місті Києві також інспектують школи та дитячі садочки, зокрема, на наявність сховищ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.