Померла голова Львівського Товариства Червоного Хреста Ульяна Стельмах

Жінці було лише 39 років.

Вчора, 10 липня пішла із життя голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ульяна Стельмах. Нещодавно, 30 червня, їй виповнилося лише 39 років. Жінка тривалий час хворіла на онконедугу. Про це Tvoemisto.tv повідомила голова Личаківської районної організації Товариства Червоного Хреста України у Львові Ірина Апостолюк. 

На сайті Товариства зазначили, що попри хворобу, Ульяна Стельмах до останнього дня допомагала людям, які постраждали від війни та знайшли прихисток на Львівщині. 

«Незважаючи на боротьбу з хворобою, Ульяна до останнього дня допомагала населенню, яке постраждало від війни та знайшло прихисток на Львівщині. Її особисті цінності завжди співпадали із цінностями та ідеями Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, де людське життя і гідність є найголовнішими у світі», – йдеться у повідомленні.

Про смерть очільниці Товариства Червоного Хреста у Львові також повідомив лікар-онкохірург, голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда.

«Звістка, яка вибиває землю з-під ніг. 10 липня відійшла у вічність щира, добра та чуйна людина з великим серцем, голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Уляна Стельмах. Скільки планів було, скільки корисних для суспільства проєктів залишилися нереалізованими… Вічна пам’ять і Царство небесне!», – написав він.

 

 

Ольга Шведа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.