Заміну загиблим військовим в Україні росія може шукати у в’язницях, – британська розвідка

Найімовірніше, це свідчить про труднощі із заміщенням значних втрат.

Росія через великі втрати в Україні розглядає нетрадиційні варіанти вербування охочих воювати, зокрема, у російських пенітенціарних закладах. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на огляд британської розвідки про війну в Україні від 12 липня. 

«Нестача особового складу збройних сил рф, можливо, примушує міноборони рф використовувати нетрадиційні способи рекрутингу. Це, у тому числі, рекрутинг особового складу з російських в’язниць до ПВК Вагнера. Якщо це правда, цей крок, скоріш за все, свідчить про труднощі із заміщенням значних втрат у російських військах», – зазначають в огляді.

Зауважимо, з формулювань однозначно не зрозуміло йдеться про найм до лав «вагнерівців» співробітників пенітенціарних закладів чи ув’язнених. 

Щодо ситуації на фронтах зазнають, що російські війська продовжують поступово займати незначні нові території на Донеччині. Зокрема, рф заявляє про взяття під контроль населеного пункту Григорівка. Також російські війська продовжують атакувати уздовж основного шляху постачання E-40 у напрямку Слов’янська і Краматорська.

«Російські сили, скоріш за все, підтримують військовий тиск на українські сили, при цьому перегруповуючись для подальшого наступу ближчим часом», – повідомляють в огляді. 

Додамо, що в огляді за 11 липня зазначали, що виснаження російських військових через відсутність регулярних перерв від участі у боях, мабуть, є однією з найбільших проблем російської армії з особовим складом. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.