Українські військові відбили ворожі штурми на двох напрямках, – Генштаб

На 141 добу війни в Україні російські окупаційні війська продовжують обстрілювати позиції ЗСУ та цивільні об’єкти у різних областях. На двох напрямках українські захисники відбили штурм ворога, втім у наступі у районі Кам’янки, що поблизу Донецька, противник має частковий успіх. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу, опублікованому 14 липня.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках змін у складі, положенні підрозділів та характері діяльності противника немає. У Сумській області ворог обстріляв із мінометів та реактивних систем залпового вогню райони Дорошівки та Грабовського.

На Харківському напрямку противник здійснив обстріли із артилерії різних калібрів в районах населених пунктів Дергачі, Черкаська Лозова, Дементіївка, Руські Тишки, Черкаські Тишки та Слатине.

На Слов’янському напрямку окупанти здійснюють вогневе ураження поблизу Барвінкового, Дібрівного, Курульки, Подолівки, Чепіля, Краснопілля та Богородичного. Намагалися вести штурмові дії в напрямку Курульки, успіху не мали, відійшли.

На Краматорському напрямку агресор обстрілював із ствольної та реактивної артилерії райони Григорівки, Сіверська, Краматорська, Верхньокам’янського, Закітного, Серебрянки та Спірного. Завдав авіаційних ударів поблизу Верхньокам’янського та Маяків. Веде наступ у напрямку Верхньокам’янського, бойові дії тривають.

На Бахмутському напрямку російські війська здійснили обстріли із озброєння танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Новолуганське, Нью-Йорк, Покровське, Весела Долина, Соледар, Берестове, Веселе, Виїмка, Семигір’я, Вершина та поблизу Вуглегірської ТЕС. Завдали авіаударів неподалік Нью-Йорка, Івано-Дар’ївки і Семигір’я. Українські воїни відбили штурмові дії в напрямку Кодеми та Вершини.

На Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій ворог не вів. Обстріли були поблизу Новомихайлівки, Шахтарського, Великої Новосілки, Павлівки, Новоукраїнки, Времівки, Залізничного, Ольгівського, Темирівки, Гуляйпільського, Малинівки, Гуляйполя, Кам’янського, Малих Щербаків, Новоандріївки та Кам’янки. Також противник завдав авіаційних ударів неподалік Авдіївки та Кам’янки. Здійснював наступ у напрямку населеного пункту Кам’янка, має частковий успіх.

На Південнобузькому напрямку окупанти зосереджують зусилля на недопущенні наступу підрозділів ЗСУ. Здійснювали обстріли із ствольної та реактивної артилерії і танків по лінії зіткнення. У готовності до завдання ракетних ударів ворог утримує чотири носії крилатих ракет морського базування «Калібр».

«Фіксуються випадки незадовільного продовольчого забезпечення окупаційних військ. За наявною інформацією, залишається низьким рівень укомплектування командирами взводів у підрозділах 2 загальновійськової армії Центрального військового округу. Причина – значні втрати та відмова від участі у бойових діях на території України», – кажуть у Генштабі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.