Затримки на польсько-українському кордоні: поляки повідомили, де оформляють без черг

–>

В ефірі Першого каналу Польського радіо міністр інфраструктури Анджей Адамчик підкреслив, що автівки вже не мусять там чекати по декілька діб.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Міністр інфраструктури Анджей Адамчик повідомив, що перетин польсько-українського кордону на пунктах пропуску відбувається швидше, ніж перед цим. В ефірі Першого каналу Польського радіо він підкреслив, що автівки вже не мусять там чекати по декілька діб:

«Врешті вдалося ліквідувати затори на автомобільниних пунктах пропуску в напрямку з України до Польщі, особливо для вантажних автомобілів. І це добра новина для польських підприємців: їздити до України буде рентабельно, автівки не муситимуть чекати у кількаденних чергах на в’їзд до Польщі або на виїзд з Польщі. Це має для підприємців величезне значення. Це має величезне значення для Польщі і для України, особливо в цей тяжкий час».

За даними Прикордонної служби, вантажівки, що в’їжджають до України, чекають на оформлення приблизно 12 годин. На пункті перетину кордону в Корчовій автобуси чекають близько чотирьох годин, тоді як у Медиці їх оформляють без затримок. Легкові автомобілі оформлюються без затримок на всіх пунктах перетину польсько-українського кордону.

Українські водії заблокували ПП на польсько-українському кордоні

У Медиці чергують дві бригади екстреної меддопомоги: щодня звертається кілька десятків людей

У ПП Зосин-Устилуг українські водії припинили блокаду: що вплинуло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.