У Києві створили ландшафтний заказник «Протасів Яр»

Територію врятували від забудови.

Депутати Київської міської ради ухвалили рішення про створення ландшафтного заказника «Протасів Яр». Підтримали таке рішення 85 депутатів. Про це повідомляє Київська МДА. 

Читайте також: «Чим більше росіян ми вб'ємо зараз, тим менше доведеться вбивати нашим дітям», – з останніх слів Романа Ратушного

«Над проектом цього рішення ми працювали разом з активістом Романом Ратушним, який боровся за збереження Протасового Яру зеленою зоною столиці. І який героїчно загинув, захищаючи Україну від навали російських варварів. Створення заказника – це вшанування пам’яті Романа Ратушного і свідчення того, що його справа і справа багатьох киян, які боролися за цю зелену зону, була не марною. Протасів Яр врятували від забудови. Він є ландшафтним заказником, і буде радувати не одне покоління киян», – сказав мер столиці Віталій Кличко. 

Нагадаємо, у боях з росією загинув 24-річний київський активіст Роман Ратушний. З першого дня повномасштабного російського вторгнення Роман брав участь в боях під Києвом, а потім у складі 93 омбр «Холодний яр» звільняв Тростянець, воював на Сумщині та під Ізюмом.

Він став відомим під час низки акцій протесту проти забудови Протасового Яру в Києві. Він був головою ініціативи, а потім і громадської організації «Захистимо Протасів Яр».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.