У Києві створять військове кладовище

Його хочуть розташувати у символічному місці поряд з урочищем Бабин Яр.

Депутати Київської міської ради схвалили рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою для військового кладовища вздовж вулиці Олени Теліги у Шевченківському районі столиці.Про це повідомляє Київська міська рада у Facebook.

«Ми схвалили рішення про створення військового кладовища і місць почесних поховань захисників України. І надали дозвіл на розробку проекту землеустрою для військового кладовища вздовж вулиці Олени Теліги у Шевченківському районі столиці. 

Україна переживає сьогодні велику трагедію і проходить через великі випробування – наші воїни, патріоти, герої української нації гинуть за свободу і незалежність нашої держави. І наш обов’язок – вшанувати їх подвиг та пам’ять про героїв. Тому ми схвалили рішення щодо створення в столиці військового кладовища для почесних поховань захисників України. Йдеться про символічне в нашій історії місце – поряд з урочищем Бабин Яр», – пояснює мер Києва Віталій Кличко. 

Нагадаємо, що депутати Київської міської ради ухвалили рішення про створення ландшафтного заказника «Протасів Яр». Підтримали таке рішення 85 депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.