В Україні спростували російський фейк про підготовку ударів ЗСУ по білорусі

За даними ГУР, подібна інформація абсолютно не відповідає дійсності.

Повідомлення білоруських та російських медіа про підготовку ударів ЗСУ по об’єктах на території Білорусі є фейком. Про це заявили у Головному управлінні розвідки Міноборони України. 

Зокрема, серед об’єктів, які нібито є пріоритетною ціллю для ЗСУ, пропагандисти згадують станцію зі складу системи попередження про ракетний напад «Волга 1».

«Подібні повідомлення є складовою частиною системи інформаційно-психологічних операцій, які проводяться російською федерацією з метою втягування Республіки Білорусь у загарбницьку війну на території України та приховування воєнних злочинів, що скоїли та продовжують скоювати російські окупанти на території України», – йдеться у повідомленні. 

В ГУР додають, що подібні публікації абсолютно не відповідають дійсності, а ЗСУ захищають країну, дотримуючись норм міжнародного права.

Нагадаємо, що на початку липня у ЗСУ повідомили, що українські військові підсилюють оборону на північному напрямку: заміновують небезпечні напрямки та укріплюють держкордон. А міська влада Львова 2 липня провела оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва міста для того, щоб розуміти, як діяти в разі можливої ескалації з боку білорусі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.