У Львові застерегли від поборів на шкільні укриття

–>

Міський голова Львова Андрій Садовий наголошує, що облаштування укриттів у школах відбувається за кошти міського бюджету. Якщо ж комусь відомо про випадки поборів в навчальних закладах, необхідно повідомляюти на Гарячу лінію міста.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Міська рада скерувала кошти з бюджету на облаштування укриттів для закладів освіти. Прошу повідомляти на Гарячу лінію міста про випадки збору грошей у вашій школі. Якщо у закладу є проблеми з облаштуванням або ці гроші дивним чином не дійшли на ваш рахунок – повідомляйте мене про це особисто», – зазначив мер Львова.

Телефон Гарячої лінії міста Львова – 15-80.

З 2020 року діє наказ «Про заборону примусового збору коштів у закладах освіти», згідно з яким працівникам закладів освіти категорично заборонено незаконний збір коштів та матеріальних цінностей. Як альтернативу пропонують здійснювати прийом благодійних внесків виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки закладів освіти з обов’язковим оформленням відповідної документації та відображенням в бухгалтерському обліку.

Збір коштів серед батьків на укриття в школах: у Львові почалися перевірки

Війна в Україні: школи Львова переведено на дистанційне навчання

Першокласники на Львівщині навчатимуться очно за певних умов

Благодійні внески, гранти і дарунки: за чий рахунок живуть бюджетні установи Львівщини

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.