Ув’язнення і штрафи: путін підписав сталінські каральні закони

–>

Президент ерефії путін підписав закон, який прирівнює перехід на бік іноземної держави під час збройного конфлікту до держзради.

Про це повідомив сайт Kasparovru, пише Dailylviv.com.

 “Перехід на бік супротивника в умовах збройного конфлікту або військових дій”, згідно із законом, каратиметься терміном від 12 до 20 років колонії зі штрафом до 500 тисяч рублів.

Також участь росіян у військових діях проти інтересів Росії за кордоном каратиметься позбавленням волі строком до 20 років зі штрафом до 500 тисяч рублів.

Крім цього, за “конфіденційну співпрацю” з іноземними спецслужбами, міжнародними чи закордонними організаціями засуджуватимуть на термін до 8 років і штрафуватимуть на суму до 1 млн. рублів.

“Несанкціонований” виїзд з Росії громадян, допущених до держтаємниці, за новим законом передбачає суворе покарання: до 7 років позбавлення волі.

Документ також запроваджує нову кримінальну статтю 280.4 “Публічні заклики до провадження діяльності, спрямованої проти безпеки держави”. За це загрожує від 2 до 4 років колонії і штраф від 100 тисяч до 500 тисяч рублів, а якщо “злочин” скоєно групою або з загрозою насильства – від 5 до 7 років колонії зі штрафом від 500 тисяч до 2,5 млн рублів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.