Авіакатастрофа у Греції. Члени екіпажу літака Ан-12 були українцями, вони загинули

У компанії причину катастрофи пов’язують з технічною несправністю у повітрі.

У ніч на 17 липня військово-транспортний літак Ан-12 розбився на захід від аеропорту Кавали в громаді Пангеон на північному сході Греції. Українська «Авіакомпанія «Меридіан» підтвердила катастрофу свого літака у Греції. Усі восьмеро загиблих членів екіпажу були українцями. Про це повідомив DW генеральний директор «Меридіану» Денис Богданович. Інформацію про вантаж літака він не надав і пояснив, що «деталі уточнюються».

У компанії причину катастрофи пов'язують з технічною несправністю у повітрі. Як випливає з даних сервісу з відстеження переміщень літаків Flightradar24 від 16 липня, машина виконувала рейс з аеропорту «Костянтин Великий» поблизу Ніша у Сербії до столиці Йорданії – Амману.  

 Батькам загиблих внаслідок авіакатастрофи курсантів з Львівщини вручили державні нагороди

Екіпаж до катастрофи встиг попередити про проблему з одним із двигунів, після чого диспетчери в Греції дозволили літаку приземлитися в аеропорту міста Салоніки або у повітряній гавані Кавали. Пілот вибрав останню, проте здійснити посадку не зміг. За даними очевидців, літак запалав ще у повітрі, швидко знизився, а потім упав на землю, після чого стався вибух.  Для гасіння пожежі прибули пожежники. На місці проводиться пошуково-рятувальна операція. 

Представник Служби цивільного захисту Греції в ефірі грецької корпорації телерадіомовлення ERT припустив, що літак міг перевозити 12 тонн токсичних матеріалів.

«Ми розглядаємо вантаж як небезпечний», – зазначив один із членів пожежної бригади.

Місцевих жителів закликали зачинити вікна та не виходити з приміщень. Очевидці повідомляють про різкий запах та утрудненість дихання. ERT передає, що експерти з вибухонебезпечних речовин перебувають на місці. За словами начальника цивільного захисту округу Кавала Ставроса Ківракіса, віддали наказ про відведення пожежних та журналістів щонайменше на кілометр від машини через можливу токсичність вантажу. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.