Компанія Colt CZ Group SE планує перенести виробничі лінії в Україну

–>

Чеська компанія Colt CZ Group SE, яка є холдинговою компанією для чеської вогнепальної зброї, планує перенести свої виробничі лінії в Україну.

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, після зустрічі з делегацією Міністерства оборони Чеської Республіки на чолі з радником зі зовнішньої політики та політики безпеки Чехії Томашем Поярем, пише Dailylviv.com.

За словами Козицького, делегація відвідала одну з локацій на Львівщині, разом двома чеськими компаніями на ній облаштують тренувальну базу. Також поважним візитерам передали перелік речей, необхідних для більш якісних навчань українських військових. 

“Крім того, голова чеської делегації повідомив, що компанія Colt CZ Group SE планує перенести свої виробничі лінії в Україну. Я запропонував представникам делегації підготувати перелік компаній, які зацікавлені, щоб вийти на український ринок. Фахівці Львівської ОВА нададуть їм весь необхідний супровід”,- зазначив начальник ЛОВА.

Він наголосив, що саме Чехія стала одним з найбільших донорів зброї для України з початку російського вторгнення, передала танки, гелікоптери та інше військове спорядження. Також ця країна прийняла значну кількість українських біженців. Зараз це до 6% від населення Чехії. З такими друзями здолаємо усі випробування

Довідка

Colt CZ Group SE є холдинговою компанією для чеської вогнепальної зброї та суміжних галузей, яка базується в Празі, Чеська Республіка. Основними брендами вогнепальної зброї є Česká zbrojovka і Colt.

Чехія готова до різної кількості біженців з України – заява уряду

Українську військову техніку ремонтуватимуть у Чехії

Майже 700 підприємств змінили локацію через війну: куди найчастіше переїжджають

Стало відомо, які підприємства на Львівщині найбільше постраждали від війни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.