На Львівщині чехи облаштують тренувальну базу для військових

Делегація Міноборони Чехії відвідала одну з локацій області, на якій разом з чеськими компаніями планують облаштувати тренувальну базу.

На Львівщині облаштують тренувальну базу для військових за підтримки Міністерства оборони Чехії. Про це за підсумками зустрічі із чеською делегацією Міноборони повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Напередодні, 15 липня, на Львівщині побували представники Міністерства оборони Чеської Республіки на чолі з радником зі зовнішньої політики та політики безпеки Чехії Томашем Поярем. Вони відвідали одну з локацій області, на якій разом з двома чеськими компаніями планують облаштувати тренувальну базу.

«Також поважним візитерам передали перелік речей, необхідних для більш якісних навчань українських військових. Крім того, голова чеської делегації повідомив, що компанія Colt CZ Group SE планує перенести свої виробничі лінії в Україну», – каже Максим Козицький.

Нагадаємо, що напередодні Чеська Республіка поставила в Україну танки, системи залпового вогню, гаубиці та бойові машини піхоти для боротьби з російським вторгненням. Окрім цього, 2 липня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр зустрілася у Львові з міністеркою оборони Чехії Яною Черноховою. Під час зустрічі вони обговорили питання безпеки та допомоги Україні у протистоянні російській агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.