У Львові перенесли зупинку з перехрестя Тракту Глинянського – Богданівської та облаштували павільйон

Мешканці Львова вже давно скаржилися, що зупинка громадського транспорту там обмежена лише відповідним знаком.

На вул. Тракт Глинянський, 81 облаштували зупинку громадського транспорту з павільйоном, встановили необхідні дорожні знаки та нанесли дорожню розмітку. Раніше вона була розташована на перехресті з вул. Богданівською, тоді на зупинку вказував лише дорожній знак. Її ліквідували відповідно до рішення міської комісії з безпеки дорожнього руху.

«Новозбудований тротуар веде від вул. Над Джерелом до нової зупинки на вул. Тракт Глинянський. Довжина хідника – 370 м, ширина – 1,5 м. І задля зручності і безпеки пішоходів, зокрема матерів із візочками та маломобільних, тут влаштували пониження тротуарів, встановили тактильну плитку. Також запланували постелити другий шар асфальту на вул. Над Джерелом вздовж будиночків, протяжністю близько 350м», – пояснюють у Личаківській районній адміністрації.

Нагадаємо, упродовж кількох років стосовно руху на перехресті вул. Тракт Глинянський – вул. Богданівська вносили низку змін. Окрім цього, мешканці Львова скаржилися, що зупинка громадського транспорту там обмежена лише відповідним знаком. Тоді в управлінні транспорту ЛМР обіцяли оновити зупинку, але не зробили.

Тепер же, коли неподалік запланували створити тимчасове житло для вагітних та переселенок з дітьми, до цього питання знову повернулися. Центр «Незламні матусі» відкрили у п’ятницю, 15 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.