У Львові збирають електронні сигарети для виготовлення бойових дронів для ЗСУ

Принести використані е-цигарки можна до Головного залізничного вокзалу у штаб медико-психологічної допомоги.

Львів долучився до ініціативи зі збору одноразових електронних сигарет та батарейок для потреб Збройних Сил України. Йдеться про ініціативу, яку започаткували студенти Київського політехнічного університету. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Студенти знайшли спосіб дати використаним пристроям друге життя та принести користь українським захисникам на фронті. Так, на базі навчального закладу хлопці та дівчата перетворюють електронні сигарети на елемент системи скидання вантажу в дронах, яких сьогодні особливо потребують бійці ЗСУ. За допомогою цієї системи дрон може точно та прицільно доставити вантаж, зокрема для знищення ворожих цілей.

Пункти збору тепер облаштували і у Львові. Зокрема, принести використані е-цигарки можна до Головного залізничного вокзалу у штаб медико-психологічної допомоги.

Додамо, юні науковці вже виготовили близько пів тисячі таких систем скидання для безпілотників і мають замовлення від наших військових ще на стільки ж.

Нагадаємо, що на території всієї України від 11 липня заборонене куріння електронних сигарет та систем нагрівання тютюну (IQOS і glo) на рівні з сигаретами, кальянами та е-сигаретами у громадських місцях. Зокрема, це стосується і закладів громадського харчування, де вже не буде зон або приміщень для куріння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.