Догляд за волоссям після ботоксу та кератинового випрямлення

–>

.

Нині існує безліч косметичних процедур, які можуть значно покращувати і зовнішній вигляд волосся, і його стан здоров’я. Проте деякі з них не такі однозначні, як можна подумати. Сам процес виконання процедури або хімічний склад засобів можуть частково псувати волосся, що проявляється зазвичай через певний проміжок часу. Одними з таких б’юті-процедур є ботокс волосся та кератинове випрямлення. Навколо них уже кілька років точаться дискусії поміж стилістами, перукарями та б’юті-майстрами. Одні наголошують на їхній користі, інші стверджують про нейтральний вплив, але є й ті, хто впевнений у шкоді ботоксу та кератину для волосся. Проте так чи інакше, після таких процедур необхідний відповідний догляд: щоб подовжити ефект від процедури, а також щоб відновити пасма після хімічного і термічного впливу. Більшість майстрів наголошують, що потрібно лише використовувати безсульфатні шампуні. Але насправді цього замало. Чому ж так?

Особливостi процедур

І ботокс, і кератинове випрямлення виконують по одній схемі: спочатку майстер миє волосся і шкіру голови спеціальним шампунем, сушить його, тоді наносить дієвий засіб (ботокс або кератин), а потім запаює його вирівнювачем. Під дією високих температур (зазвичай 220 градусів) компоненти продукту проникають у волосся і залишаються там на кілька місяців. Майстри таких процедур наголошують, що у складі засобів для ботоксу і кератину є тільки амінокислоти, кератин, вітаміни, гіалуронова кислота, натуральні олії та інші корисні речовини, які заповнюють пошкоджені ділянки волосся і відновлюють його. Таким чином волосся возбувається пористості, стає гладким, шовковистим, блискучим і рівним. Про шкідливі хімічні сполуки, які миттєво розгладжують пасма, усі мовчать. Це, наприклад, формальдегід. Також варто зазначити, що інтенсивне випрямлення під дією високих температур частково палить і сушить волосся. Тому після ботоксу і кератину слід якісно і правильно доглядати за волоссям.

Безсульфатні шампуні

Очищення волосся і шкіри голови 一 чи не найважливіший етап у догляді після ботоксу і кератину. Саме правильне і якісне миття допоможе подовжити ефект від процедури і збереже склад засобу у структурі волосся якнайдовше. Для цього потрібно використовувати тільки м’які безсульфатні шампуні. Лауреат сульфат натрію, що міститься у більшості звичних нам шампунів, швидко руйнує захисну плівку на волоссі. Таким чином засіб буде швидко вимиватися, а ефект від процедури буде нетривалим. Під час вибору шампуню варто детально вивчати його склад: там не повинно бути агресивних компонентів. В ідеалі це мають бути натуральні засоби. Вони гірше піняться і до них варто звикнути, проте вони не шкодять волоссю і довкіллю. Також хорошим варіантом буде професійний безсульфатний шампунь. Він коштуватиме дорожче, проте у його складі будуть більш якісні компоненти.

Додаткові правила догляду за волоссям

  • Волога підвищує ризик пошкодження волосся і вимивання корисних речовин з його структури. Саме тому після процедури ботоксу чи кератину потрібно мінімізувати взаємодію волосся з вологою: від миття голови до погодних умов. Мити голову потрібно по мірі її забруднення. Обов’язково також сушити волосся феном (краще теплим або холодним повітрям). Варто й уникати дощу чи надмірної вологи довкілля.
  • Будь-які хімічні засоби для стайлінгу, розгладжування чи незмивного догляду є несумісними з ботоксом і кератином. Вони містять силікони, сульфати, парабени та інші речовини, які руйнують сталі зв’язки після процедури. Якщо продовжити користуватися кремами, спреями, пінками тощо, то ботокс і кератин значно швидше втратять свою ефективність. Краще відмовитись від зайвих засобів такого догляду.
  • Оскільки під час процедури ботоксу і кератину кожне пасмо обробляють вирівнювачем з температурою 220 градусів по 8-10 разів, волосся стає сухим, обезводженим і ламким. Це може проявитися через кілька тижнів, а може через кілька місяців. Тому щоб цього не відбулося, після ботоксу і кератину слід глибоко зволожувати і живити волосся масками. Для цього обирайте професійні засоби з якісним складом. Не експериментуйте з масками домашнього виробництва. В ідеалі це має бути засіб тієї ж серії, що і безсульфатний шампунь. Такий дует діятиме в рази ефективніше.
  • Також ботокс і кератин не люблять впливу високих температур і сонячного випромінювання. Тому краще відмовитися від стайлерів і плойок, а під час прогулянок під сонцем ховати волосся під капелюхом або іншим головним убором.
  • Після ботоксу і кератину не варто забувати про постійні правила догляду за волоссям: не мити голову гарячою водою; не ходити з рушником на голові, а лише промокати волосся від зайвої вологи; не терти волосся ні під час, ні після миття; мити шампунем лише корені волосся; не розчісувати мокре волосся і т. д.

Краса вимагає не жертв. Краса вимагає зусиль і часу. Навіть після таких кардинальних процедур, як ботокс волосся і кератинове випрямлення, потрібен якісний і серйозний підхід до догляду за волоссям. Правильне поводження і якісні засоби допоможуть зберегти на кілька місяців неймовірний ефект 一 гладке, шовковисте і блискуче волосся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.