Роберт Лисейко з Львівщини став новим Настоятелем капітули Чину Отців Василіян

На цьому служінні він замінить о. Ґенезія Віомара, який очолював Василіянський Чин святого Йосафата від липня 2012 року.

Генеральна Капітула Василіянського Чину святого Йосафата обрала нового Протоархимандрита та Головних Радників Чину. Протоархимандритом, тобто Генеральним Настоятелем капітульні, отці обрали о. Роберта Лисейка з Львівщини. Про це повідомили на сайті Vatican.news.

На цьому служінні він замінить о. Ґенезія Віомара, який очолював Василіянський Чин святого Йосафата від липня 2012 року.

Читайте також: Завжди нагадую учням про усмішку. Як виховує молодь директор гімназії Шептицьких

Окрім цього, за підсумками голосування, Першим Радником і Вікарієм Чину обрали о. Іллю Броновського, ЧСВВ, з провінції Найсвятішого Спасителя, а Радниками – о. Луїса Касіяно, ЧСВВ, та о. Маврикія Попадюка, ЧСВВ, з провінції святого Йосифа (Бразилія) і о. Тимотея Коцура, ЧССВ, з провінції Найсвятішого Спасителя.

Для довідки

Отець Роберт Лисейко – уродженець Львівщини, о. Роберт Лисейко у липні 1993 року вступив до Василіянського Чину святого Йосафата, в якому 1 червня 2000 року склав вічні обіти. Після філософсько-богословських студій в Папському Григоріянському Університеті 8 липня 2001 року отримав ієрейські свячення та протягом кількох років душпастирював у Апостольському Екзархаті для українців католиків візантійського обряду в Німеччині.

У 2005-2007 роках продовжував навчання у Римі, здобувши ліценціатський ступінь з філософії в Папському Григоріянському Університеті. В 2007-2012 роках був ігуменом монастиря святого Йосифа та Ректором Василіянського Інституту філософсько-богословських студій у Брюховичах. У 2013-2017 роках навчався в Інституті психології Папського Григоріянського Університету. Від 2016 року – Духовник Папської української колегії святого Йосафата, а від 26 травня 2021 – головний радник Василіянського Чину святого Йосафата.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.