У львівській лікарні відкрили відділення дитячого гемодіалізу

У відділенні допомагатимуть діткам з нирковою недостатністю.

У лікарні Святого Миколая, що на вул. Пилипа Орлика у Львові відкрили відділення дитячого гемодіалізу. Тут лікуватимуть діток із хронічними захворюваннями нирок та станами, які призводять до гострої та/або хронічної ниркової недостатності. Про це повідомили у Першому ТМО.

Так, спеціалісти у структурі відділення старшого дитинства надають пацієнтам послуги скринінгу, діагностики, консервативного лікування захворювань нирок. За потреби залучають методи замісної терапії та готують до трансплантації.

Кім того, зазначається, що після проведення сеансів гемодіалізу лікарі відстежують стан пацієнта, коригуючи можливі ускладнення.

У разі потреби звернутися до медиків відділення дитячого гемодіалізу можна телефонувати за номером +380 (63) 964 68 92.  

Нагадаємо, раніше лікарня Святого Миколая отримала апарат для зупинки кровотеч під час операцій на мозку. Тут лікують евакуйованих постраждалих від війни дітей. Зокрема, госпіталізували 15-річну дівчину Кіру. Ще 15 квітня у Харкові вона у парку потрапила з двома друзями під обстріл фосфорними бомбами. Також лікування отримує 13-річний Святослав з Лисичанська, якому уламок снаряду травмував легеню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.