У Львові для проїзду закриють ще одну ділянку вулиці Шевченка. Як об’їхати

Ділянку перекриють до 31 грудня цього року.

Завтра, 20 липня, і до 31 грудня 2022 року для руху транспорту перекриють наступну ділянку вулиці Шевченка – від вул. Юнаківа до вул. Бортнянського. Про це повідомили у Львівській міськраді. 

Так, для зручності об’їзду на вулицях Єрошенка, Золотій і Клепарівській організували двосторонній рух. Об’їзд місця перекриття відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху:

• вул. Шевченка – вул. Єрошенка – вул. Золота – вул. Клепарівська (буде організовано двосторонній рух) – вул. Шевченка і в зворотному напрямку;

• вул. Шевченка – вул. Юнаківа – вул. Бортнянського – вул. Шевченка і в зворотному напрямку. 

Читайте також: Автостанцію від Янівського кладовища перенесуть на новозбудоване квазікільце

Нагадаємо, з 1 червня 2021 р розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична. Вартість робіт становить 186,6 млн грн.

Проєкт реконструкції вулиці передбачає заміну дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, реконструкцію всіх інженерних мереж, відведення дощової каналізації, влаштування велосипедних доріжок і зелених зон, облаштування місць для паркування.

Також додамо, що у Львові завершили ремонт вул. Шевченка на ділянці від вул. Хорватська до вул. Ярослава Мудрого за 58,8 млн грн. Першу частину реконструкції вулиці Шевченка, квазі-кільце на Залізничній та Левандівській, відкрили 13 серпня. Залишається найскладніша ділянка – від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. У лютому цього року оголосили тендер на проведення робіт. Попередня вартість робіт становила 194,7 млн грн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.