Впливовий німецький бізнесмен забезпечував росіян матеріалами для ядерної та хімічної зброї

–>

Впливовий німецький бізнесмен діяв у таємній мережі кремля. Забезпечував рашистів матеріалами для ядерної та хімічної зброї.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Бізнесмена цінували за його зв’язки у Східній Європі та протягом багатьох років він був активним у структурах Комітету зовнішньої торгівлі Німеччини Торгово-промислової палати. Проте виявляється, що це було лише прикриттям його справжньої діяльності… Чоловік діяв у підпільній мережі, яка повністю контролювалася спецслужбами Кремля. Розгляд справи Алєксандра С., якого звинувачують у сприянні росії у виробництві хімічної зброї та зброї масового знищення, а також в обході санкцій ЄС щодо озброєнь, триває нині в суді Дрездена.

Алєксандр С. — людина, яка забезпечувала військову промисловість путіна технологіями для виробництва ядерної та хімічної зброї, повідомляє Zeit Online.

Чоловік із хорошою репутацією у рідному Лейпцигу та цінований за контакти у Східній Європі чотири роки був членом Комітету зовнішньої торгівлі Торгово-промислової палати.

Розгляд справи Алєксандра С. триває з 24 травня в залі Вищого окружного суду в Дрездені, що посилено охороняється. Вирок у справі С. має бути винесено найближчими днями. Звинувачення федеральної прокуратури стосуються, зокрема, підтримки виробництва хімічної зброї на росії та обходу санкцій ЄС у зв’язку з цим.

Також обвинувачений постачав до росії без дозволів спеціалізоване лабораторне обладнання, призначене для розробки зброї масового ураження, функціонуючи у межах «таємної мережі постачань», контрольованої спецслужбами кремля, – підкреслює «Zeit Online».

Коментатори зазначають, що судовий процес, який триває, дає зрозуміти сіру зону російських санкцій.

Це дає уявлення про зусилля, які кремль докладає для придбання західних технологій для своєї армії, яка майже п’ять місяців воює з Україною, бомблячи житлові будинки та торгові центри. І це може загрожувати світу, – підкреслює німецьке видання.

Наголошується, що російська зброя масового ураження була створена завдяки імпорту обладнання з Німеччини Алєксандром С., який «проігнорував усі попередження, щоб мати можливість продовжувати вести бізнес».

Алєксандра С. затримали у травні 2021 року. Він постійно заперечує, що знав про військові зв’язки своїх контрагентів. Його мають засудити за порушення Закону про зовнішню торгівлю.

Як наголошує «Zeit Online», федеральний прокурор відкликав обвинувачення С. у співпраці зі спецслужбами та підтримці виробництва зброї масового ураження, стверджуючи, що «це істотно не вплине на суворість вироку». Хоча судовий процес ще не завершився, у німецьких ЗМІ неважко знайти інформацію про те, що Алєксандра С., ймовірно, засудять щонайменше до двох років і дев’яти місяців позбавлення волі.

Німеччина оприлюднила повний список озброєння, яке надасть Україні

Німеччина поставить в Україну зброї ще на 186 млн євро

Парламент Німеччини схвалив поставки важкого озброєння Україні

Львів ближчий до Берліна, ніж Берлін до Парижа, – депутат бундестагу

Німеччина готує постачання Україні танків через Словенію за принципом кругового обміну

96 експертів розкритикували політику Німеччини та ЄС щодо Росії

Останні дії Путіна розвіяли ілюзії багатьох у Німеччині: ця війна стане катастрофою для Росії, – канцлер ФРН

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.