Завтра перекриють вул. Шевченка: від вул. Юнаківа до вул. Бортнянського. Схема об’їзду

–>

Завтра, 20 липня, і до 31 грудня 2022 року для руху транспорту буде перекрито наступну ділянку вул Шевченка: від вул. Юнаківа до вул. Бортнянського.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, об’їзд місця перекриття відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Для зручності об’їзду ремонтованої частини вул. Шевченка, на вулицях Єрошенка, Золотій і Клепарівській організовано двосторонній рух», – повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Об’їзд місця перекриття відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

 вул. Шевченка – вул. Єрошенка – вул. Золота – вул. Клепарівська (буде організовано двосторонній рух) – вул. Шевченка і в зворотному напрямку;

• вул. Шевченка – вул. Юнаківа – вул. Бортнянського – вул. Шевченка і в зворотному напрямку. 

Нагадаємо, з 1 червня 2021 р розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична. Вартість робіт становить 186,6 млн грн.

Проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт. Реконструкція всіх інженерних мереж згідно наданих технічних умов. Влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій по середині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення. Влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Ще 300 м вулиці Шевченка у Львові відкрили для проїзду транспорту

До кінця літа буде закрита частина вулиці Шевченка у Львові

У Львові відкривають частину вулиці Шевченка для руху

Автентичну австрійську бруківку звул. Шевченка передадуть на ремонт аварійних ділянок трамвайної колії (відео)

 

Нових доріг для ремонту у Львові перекривати не будуть, – мер Львова

1,5 млрд грн – за дрібний ремонт та утримання доріг на Львівщині: яких саме

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.