На Львівщині через укус змії до лікарні потрапила 12-річна дівчинка

Стан потерпілої – середньої важкості.

На Львівщині учора ввечері, 20 липня, до лікарні госпіталізували 12-річну дівчинку, яку укусила змія. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Дитину, яка є жителькою с. Буковинка Самбірського району, з діагнозом укус змії лівої гомілки, госпіталізували у реанімаційне відділення Турківської центральної районної лікарні. Стан потерпілої – середньої важкості.

На Львівщині головне управління ДСНС України застерігає мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.

Варто дотримуватись таких правил:

  • якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть.
  • у плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів.
  • будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс.
  • вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.

 

Нагадаємо, що на Львівщині через укус змії в реанімаційне відділення Сколівської центральної лікарні госпіталізували 29-річного чоловіка. Стан потерпілого – середньої важкості.

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv розповідало про те, що робити при зустрічі зі змією. Так, голова Львівського відділення Українського герпетологічного товариства Тарас Гринчишин радить, перш за все, дезінфікувати місце укусу чи хоча б промити водою. Детальніше можна дізнатися за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.