Переваги, технічні характеристики та сфера використання Lenovo YOGA TABLET

–>

Пристрій працюватиме два робочі дні поспіль без підзарядки. Передбачене з’єднання з використанням wi-fi, Bluetooth і GPS, працює у мережах 4G і 4G/LTE.

Для виконання складних завдань, іноді функціоналу класичного планшета недостатньо. У такому випадку найчастіше використовується планшет lenovo yoga, основна перевага якого у незвичайній конструкції. Отвір для акумулятора та підставка знаходяться збоку, що дозволяє перевертати пристрій в горизонтальне, вертикальне положення, і навіть встановлювати його в нестандартному положенні. Все це збільшує функціонал пристрою, дозволяє використовувати для складних завдань.

Технічні характеристики Lenovo YOGA TABLET

Циліндричний акумулятор дозволив збільшити його ємність, тому час автономної роботи пристрою складає більше 18 годин. Пристроєм можна користуватися два робочі дні поспіль, не використовуючи підзарядки. Це чудовий варіант для працівників сфери постачання. З використанням такого пристрою можна фіксувати необхідні продукти, складаючи списки.

В пристрої передбачене з’єднання з використанням wi-fi, Bluetooth і GPS. Все це дозволяє використовувати апарат в практично будь-яких умовах. Є можливість працювати в інтернеті з використанням 4G. Це відмінний планшет для виконання широкого спектру завдань. Відносно невисока вартість робить гаджет дуже популярним серед працівників сфери обслуговування. З використанням таких пристроїв можна приймати замовлення в ресторанах, та автоматично передавати їх на кухню.

Переваги lenovo yoga

Планшет Lenovo YOGA TABLET, що працює під керуванням ОС Android — інноваційний мобільний пристрій, що забезпечує власнику максимум комфорту та можливостей.

Особливості та переваги пристрою:

  • Зручна багаторежимність. У горизонтальному режимі основна вага пристрою сконцентрована у долоні, а не на пальцях, що гарантує комфорт при читанні та роботі в Інтернеті. У режимі нахилу можна легко вводити текст або грати. Вертикальний режим дозволяє власнику насолоджуватися фільмами, музикою або відео спілкуванням.
  • Неймовірна автономність. Завдяки ємному акумулятору планшет здатний пропрацювати до 18 години, тобто власник може з ранку до вечора дивитися фільми, грати, слухати музику, спілкуватися в Інтернеті або працювати з документами, а на ніч ставити пристрій на підзарядку, щоб зранку він знову був готовий до роботи.
  • Все для розваг. Яскравий екран з роздільною здатністю 1920*1200 пікселів забезпечує чудову якість зображення, а широкі кути огляду дозволяють дивитися фотографії та фільми разом з друзями. Спрямовані вперед динаміки та технологія Dolby Digital Plus гарантують багатий, насичений, гучний звук без будь-яких перешкод, шумів та спотворень.

Завдяки тому, що акумуляторний відсік та відкидна підставка розташовані збоку екрана, пристрій можна використовувати у кількох режимах. Планшет здатний працювати в мережах 4G/LTE, що забезпечує фантастично високі швидкості при відкритті сайтів та завантаженні файлів з Інтернету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.