За тиждень на Львівщині продали 24 га землі

–>

За минулий тиждень на Львівщині продали 20 паїв площею 24 гектари

Про це інформує пресслужба  ЛОВА, пише Dailylviv.com.

При цьому, середня вартість гектара паю на Львівщині становить близько 79,9 тис. грн, що перевищує середню ціну по Україні майже вдвічі. Водночас за площею відчужених сільськогосподарських земель область посідає останні місця. 

«Ринок землі повільно відновлює роботу як і на старті самого обігу земель, коли громадяни лише заглиблювалися в процес продажу-купівлі, достеменно вивчали процедуру. Кожен громадянин одноосібно визначає чи час йому зараз купувати ділянку, чи ні.  Загалом, ринок у Львівській області є неспішним і виваженим», – зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Загалом по Україні станом на 18.07.2022 в рамках ринку землі укладено 108 636 угод на площу 258,2 тис.га. Серед регіонів-лідерів за площею земель, щодо яких зареєстровано правочини: Харківщина, Дніпропетровщина, Херсонщина, Кіровоградщина та Полтавщина. Найменше транзакцій з землею проведено в Івано-Франківській, Закарпатській та Чернівецькій областях. 

Найдорожче землю продають у Львівській області

У трьох західних областях угоди про купівлю-продаж землі укладають переважно у приватних нотаріусів

 

Коли продавати земельний пай чи залишити його дітям-внукам, – поради експерта

Ринок землі буде активним аж у 2022 році, а не з 1 липня 2021-го

Власники землі втрачають 13-15 тисяч гривень за пай на рік,- експерт

Оренда землі на Львівщині подорожчала у понад 4,5 раза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.