На Львівщині зросла кількість госпіталізованих унаслідок Covid-19, є імовірність нової хвилі

Восени може бути нова хвиля коронавірусної хвороби.

За попередній тиждень на Львівщині виявили 25 випадків захворювання на коронавірус, з них два  у дітей. Водночас жодна людина не перебуває у реанімації. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко-Іванченко. 

«За цей тиждень дещо зросла кількість звернень за медичною допомогою. Також є більше людей, які перебувають на стаціонарному лікуванні, тобто в лікарні. Якщо раніше таких було 18 осіб, то зараз 30. Два тижні тому ми мали два летальні випадки унаслідок коронавірусу»,  каже вона. 

За словами головної епідеміологині Львівщини, оскільки зростає кількість випадків коронавірусу за кордоном, то в людей, які повертаються, також підверджують Covid-19. Є ймовірність, що восени буде нова хвиля коронавірусної хвороби. Крім того, зараз триває процес вакцинації, навіть є ті, хто звертається за четвертою дозою.

«Цей процес активно триває, хоча немає центрів масової вакцинації, як це було раніше. Проте пункти щеплень працюють, і тому є можливість всім отримати вакцинацію»,  додала вона.

Нагадаємо, що в Україні офіційно дозволили введення другої бустерної дози вакцини проти Covid-19 усім людям віком від 60 років, а також людям 18-59 років із хронічними хворобами. Окрім цього, дія сертифікатів про вакцинацію проти Covid-19 у «Дії» відображатиметься півтора року від дати щеплення. Термін продовжили, аби спростити перебування українців за кордоном під час війни.

Антоніна Костик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.