На порталі «Дія» можна замовити дублікати низки документів

На порталі доступне замовлення дубліката свідоцтва або витягу про народження, про смерть, про зміну імені, про реєстрацію шлюбу, про розірвання шлюбу.

На порталі «Дія» доступна послуга замовлення дубліката низки документів, що видаються органами Державної реєстрації актів цивільного стану. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України. 

«Раніше, щоб отримати документ повторно, потрібно було двічі сходити до ДРАЦС. Відстояти чергу, заповнити заяву, а наступного дня знову йти до ДРАЦС та знову стояти в чергах, щоб забрати документ. Відтепер ви можете подати заяву на порталі Дія та забрати документ впродовж трьох днів у ДРАЦС або замовити доставку Укрпоштою додому», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: У додатку «Дія» частину документів перекладуть англійською

Так, на порталі доступне замовлення дубліката свідоцтва або витягу про народження, про смерть, про зміну імені, про реєстрацію шлюбу, про розірвання шлюбу.

Отримати документ можна буде не лише для себе, а й за найближчих родичів — дітей, батьків, братів чи сестер. Для цього потрібно додати скани документів, що були втрачені чи підтверджують родинні відносини.

Нагадаємо, у застосунку та на порталі «Дія» тепер можна оформити статус безробітного та отримувати щомісячну допомогу. Також раніше у додатку з'явилася послуга для бізнесу, де вони можуть внести зміни до прізвища, імені, по батькові та місцеперебування ФОПа онлайн. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.