До львівських шкіл зарахували майже 8 тисяч першачків

Загалом у різних класах львівських шкіл вчитимуться близько тисячі дітей-переселенців.

Цього року у 1 клас зарахували майже 8 тисяч дітей, з них 115 – з числа внутрішньо переміщених осіб. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив в.о керівника департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Загалом у різних класах львівських шкіл вчитимуться близько тисячі дітей-переселенців. Окрім цього, зараз управління освіти працює над програмою, у межах якої можна буде запропонувати батькам обирати формат навчання – онлайн чи офлайн. Про це більш детально зможуть розповісти всередині серпня.

Нагадаємо, що навчальний рік у львівських школярів розпочнеться традиційно – з 1 вересня, проте формат навчання через війну та воєнний стан буде різний. Це залежатиме від того, в який клас ходять діти. Зокрема, офлайн-навчання розпочнеться для тієї кількості дітей, яку зможе вмістити укриття в школі, де вони навчаються.

Про те, як безпечно організувати навчальний процес у Львові, куди відселити переселенців зі шкіл, читайте в інтерв’ю Тvoemisto.tv у межах проєкту «Тема тижня» міського голови Львова Андрія Садового.

Ольга Шведа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.