До прикордонного села на Львівщині курсуватиме новий автобусний маршрут. Графік руху

Автобус курсуватиме з 25 липня.

На Львівщині запускають тимчасовий автобусний маршрут з Новояворівська до села Шегині. Громадський транспорт розпочне курсування з понеділка, 25 липня. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Управління транспорту та зв’язку ЛОВА уклало тимчасовий договір з перевізником ТОВ «Автотранс Континенталь» на обслуговування міжміського автобусного маршруту загального користування №521 Новояворівськ АС – Шегині АС, терміном на три місяці – з 25 липня до 24 жовтня. Відповідно до умов конкурсу з перевезення пасажирів на маршруті загального користування, організатор пасажирських перевезень має право укласти договір з автомобільним перевізником (який працює на цьому напрямку) один раз на строк до трьох місяців, після чого виставити об’єкт на конкурс.

Як уточнили у коментарі Tvoemisto.tv в управлінні транспорту та зв’язку ЛОВА, автобус за маршрутом Новояворівськ – Шегині курсуватиме через міста Яворів та Мостиська. Із Новояворівська відправлятиметься о 5:45, 10:10, 14:35 та 18:55. Із Шегинь – о 8:10 та 16:45 год.

Юлія Осим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.