Рада до кінця року ухвалить закони, необхідні для старту переговорів про вступ до ЄС

Верховна Рада готує необхідний перелік законопроєктів, зокрема, ідеться про реформу Конституційного Суду.

До кінця року парламент ухвалить необхідні закони, потрібні для старту переговорів про вступ до Євросоюзу. Про це повідомляє голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук. 

«Основна активність з євроінтеграційного треку у сесійній залі розпочнеться у вересні. Ми чітко знаємо, як нам виконати ті сім вимог, які отримала Україна майже місяць тому. Верховна Рада готує необхідний перелік законопроєктів, зокрема, ідеться про реформу Конституційного Суду − маємо запровадити конкурсну систему добору. Ми повинні інтегрувати міжнародні стандарти у питанні боротьби з відмиванням коштів, внести зміни у закон про олігархів тощо», − пояснює він. 

За словами Стефанчука, парламент перебуває у тісній співпраці з Офісом президента, Кабінетом міністрів України та європейськими парламентами. 

«Що важливо для Верховної Ради України? Потім не переголосовувати. Якість − на першому місці. Дієвість − йде слідом. Реформи на папері нікому не потрібні», − додає він.

Нагадаємо, 23 червня лідери ЄС на саміті в Брюсселі затвердили рішення надати Україні та Молдові статус кандидата на вступ. Тvoemisto.tv розповідає, що цей статус змінить для України і що кожен із нас може зробити, аби пришвидшити набуття членства в Європейському союзі. Більше тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.