Шахістки зі Львівщини вибороли призові місця на чемпіонаті Європи

Соломія Світенко з Городка стала найкращою серед спортсменок з 19 країн, а Тетяна Молчанова зі Львова стала віцечемпіонкою.

Спортсменки із Львівщини – Соломія Світенко та Тетяна Молчанова – здобули призові місця на чемпіонаті Європи зі швидких шахів. Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Перше місце посіла 9-річна Соломія Світенко з Городка. Шахістка зіграла 9 партій та поступилась лише в одній, таким чином стала найкращою серед спортсменок з 19 країн.

«Соломія наполегливо та сумлінно йшла до перемоги: тричі на тиждень займалась шахами у Городку з тренером Андрієм Грехом та ще тричі – у ДЮСШ «Дебют» з Володимиром Грабінським. А перед чемпіонатом тренувалась посилено кожного дня», – йдеться у повідомленні.

Високий результат також показала Тетяна Молчанова зі Львова, яку тренують Сергій Борецький та Максим Мацейко. Серед спортсменок до 8 років вона стала віцечемпіонкою.

Нагадаэмо, що минулого року в Одесі на чемпіонаті України з класичних шахів серед дівчат до 8 років Соломія Світенкос стала чемпіонкою України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.