До кінця липня росія хоче сформувати 16 нових батальйонів, – розвідка

Наразі сформовано вже 8 батальйонів.

До кінця липня росія планує сформувати 16 нових батальйонів, також формує ще один корпус у Нижньогородській області. Про це повідоми представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв’ю «Радіо Свобода».

«Перше, що стосується цих так званих добровольчих, патріотичних батальйонів. Це новий підхід, який РФ розпочала зовсім недавно. Місяць тому десь порядка 50 суб’єктів РФ отримали наказ на формування таких батальйонів, чисельність різна – 500-600 осіб. Ми чітко знаємо, що на сьогоднішній день вже сформовано 8 батальйонів. Планується сформувати до кінця місяця ще 8 батальйонів, це буде 16 батальйонів. За нашими оцінками – порядка 4 тисяч осіб в кожному регіоні, в тому числі в Криму буде такий батальон. Москва. Санкт-Петербург – усі суб’єкти РФ», – заявив Скібіцький.

Все це, з його слів, йде через воєнкомати і перебуває під контролем держави, зокрема йдеться про озброєння, формування, бойове злагодження, й відповідно, застосування на фронті.

Крім того, за даними представника ГУР МО, росія формує ще один корпус у Нижньогородській області – це від 10 до 15 тисяч осіб.

«Там йде і формування, і бойове злагодження й інші питання, які стосуються створення нового об’єднання. І ми не виключаємо, що воно буде перекинуте на нашу територію. Таким чином вони намагаються впорядкувати для того, щоб оці всі підрозділи, які вони набирають, формують, щоб вони мали потужний наступальний і оборонний потенціал, коли злагоджені батальйони змогли б діяти, як ті батальйони тактичних груп, які були нами розгромлені. А це великі втрати для РФ, це були найбільш відбірні, боєготові, з досвідом підрозділи, які зайшли на нашу територію», – сказав представник ГУР.

Раніше у британській розвідці заявляли, що російські військові, швидше за се, візьмуть оперативну паузу в найближчі тижні після тільки-но поступового прогресу на фронті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.