На кордоні з Польщею на Львівщині зупинилися понад 300 автівок та більше 30 автобусів

Найбільші черги у пункті пропуску «Шегині».

Станом на 21:00 сьогодні, 23 липня, у низці пунктів пропуску на українсько-польському кордоні зберігаються черги з легкових автівок та автобусів. Також невелика черга з пішоходів. Про це свідчать дані Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Стан черг перед ПП на Львівщині:

  • «Угринів» – 50 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів лише на вихід);
  • «Рава-Руська» – 40 л/а, 6 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів лише на вихід);
  • «Грушів» – 60 л/а, 12 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів лише на вихід);
  • «Шегині» – 160 л/а, 16 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів здійснюється у обох напрямках);
  • «Смільниця» – 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів (пропуск пішоходів лише на вихід);

 

Додамо, що стежити за актуальною інформацією щодо стану черг на в'їзд до України із Республіки Польща можна за посиланням. Окрім цього, українці, які планують перетинати кордон, мають можливість переглянути інформацію про завантаженість пунктів пропуску на інтерактивній карті в режимі реального часу.

Нагадаємо, з 18 липня через пункт пропуску «Краківець – Корчова» на кордоні з Польщею не курсує пасажирський транспорт на виїзд з України. Це пов’язано з модернізацією пункту пропуску, зокрема тут споруджуватимуть захисний павільйон. Обмеження діятиме упродовж 10 днів, і не стосуються вантажівок. Найближчий пункт пропуску, яким можуть скористатись водії легкових автомобілів – «Грушів – Будомєж». Окрім того, для перетину кордону відкриті інші пункти пропуску. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.