російські цивільні авіатори беруть участь у війні проти України, – розвідка

До російської військової агресії проти України залучені льотчики та авіаційний персонал російських державних авіакомпаній, які діють в структурі міністерства оборони країни-окупанта. Про це йдеться у Facebook Головного управління розвідки Міноборони України.

За даними розвідки, екіпажі літаків Ан-124-100 та Ил-76 МД неодноразово здійснювали перевезення особового складу, озброєння та військової техніки для участі у війні проти народу України.

«У соціальних мережах та приватних розмовах, льотчики висловлюють невдоволення своєю участю у забезпеченні бойових дій жаліються на неможливість для себе та членів родин виїхати за кордон та обговорюють притягнення їх до відповідальності та покарання за військові злочини після неминучої воєнної поразки росії», – йдеться в повідомленні.

Воєнна розвідка України оприлюднила список воєнних злочинців – працівників підприємства «Государственная авиакомпания 224 лётный отряд» (місце дислокації аеродром Мігалово) та запевняє, що всіх воєнних злочинців буде викрито та притягнуто до відповідальності за злочини проти мирного населення України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.