Дітей загиблих захисників переведуть на бюджетну форму навчання

Студентів, які є внутрішньо переміщеними особами, переводитимуть на бюджет у разі наявності вільних місць.

Дітей-студентів загиблих захисників та захисниць у вишах переведуть на місця державного замовлення. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

«Уряд ухвалив розпорядження щодо компенсації витрат закладам вищої освіти за навчання здобувачів з ТОТ і територій активних бойових дій, які тимчасово втратити можливість продовжувати оплату. Наразі це майже 14 тисяч студентів, компенсація з резервного фонду буде здійснена», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Львівські абітурієнти можуть отримувати подвійні дипломи

Міністр зазначив, що студентів, які є внутрішньо переміщеними особами, переводитимуть на бюджет у разі наявності вільних місць.

«Для студентів із ТОТ і зон бойових дій, які вчилися на платній основі та втратили фінансову можливість продовжити навчання, будуть створені умови для безоплатного здобуття освіти», – додав він.

Нагадаємо, у 60 закладах вищої та фахової передвищої освіти Львівської області наразі готові до використання за призначенням 10 укриттів. За словами очільника Львівської ОВА Максима Козицького, почати навчальний рік в очній формі зможуть лише ті заклади, у яких є укриття, здатні вмістити усіх учасників освітнього процесу. Якщо таких укриттів нема або їхня місткість не достатня, заклад має перейти на змішану або дистанційну форму навчання. Рішення про те, у якій формі проводити навчання, заклади ухвалюють самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.